Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Formy płatności

Dla Państwa wygody i szerszej możliwości udostępniamy dogodne, szybkie i bezpieczne formy płatności. Płatność za zamówienie w sklepie internetowym jest możliwa na kilka sposobów:

Wpłata na konto
Przelewem zwykłym lub wpłata gotówkowa w urzędzie pocztowym (przedpłata) na rachunek bankowy sklepu podanym w potwierdzeniu zamówienia lub na stronie www.
activpc.pl
Przy wyborze formy płatności "przelew" kwotę należności za zamówienie należy przelać na dane wskazane w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. W uwagach przelewu konieczne jest podanie numeru zamówienia, które jest niezbędne do identyfikacji wpłaty z zamówieniem. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu.

Dane do przelewu:
ActivPC Łukasz Trześniowski, Płaskowickiej 46/U1, 02-778 Warszawa
Nr konta bankowego: Santander Bank Polska
72 1090 1043 0000 0001 4251 1276

 

Płatności Shoper
Po złożeniu zamówienia, nastąpi przekierowanie na stronę Płatności Shoper gdzie będzie można sfinalizować transakcję według wybranej płatności elektronicznej w tym również BLIK. W takim przypadku po przekierowaniu na stronę płatności prosimy postępować zgodnie z podawanymi wskazówkami postępowania.

Bezpieczeństwo - Certyfikat SSL
W trosce o najwyższe bezpieczeństwo danych podczas zakupów w naszych sklepie, połączenie przy zakupach i logowaniu są szyfrowane a gwarantuje to certyfikat SSL.
Nasz sklep internetowy
posiada certyfikat SSL, który zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych podczas robienia zakupów. Sprawdzić to można zwracając uwagę na pasku adresu strony podczas wprowadzania danych. Widoczny jest wówczas początek adresu jako https:// podświetlony na zielono lub szara kłódka - oznaczający połączenie szyfrowane (forma wyświetlana zależna jest od używanej przeglądarki internetowej).


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl